Naše služba odvozu vašeho vozu šetří čas. nervy. starosti.

V případě, že se váš vůz porouchá a nemáte možnost, nebo čas dopravit jej do našeho servisu, jsme připraveni pro vás vše zařídit.

Zajistíme odtah nepojízdného vozu, nebo převezeme auto, které je schopné jízdy po vlastní ose přímo do našeho autoservisu, kde dostane tu nejlepší péči. Opravený vůz vám opět přistavíme na smluvené místo. Nemusíte tak ztrácet váš drahocenný čas řešením, jak dostat porouchaný automobil do servisu. Nechte to zkrátka na nás. Jsme připraveni každý den pomoci. Jednoduše, efektivně, spolehlivě.


Jak objednat odtah auta?

Pokud máte problémy se svým automobilem, neváhejte a rovnou nám zavolejte na hot-line (+420) 777 733 055 a domluvte s námi dostupné možnosti zajištění odtahu porouchaného, či jinak poškozeného vozu.

Jsme připraveni vám kdykoliv pomoci, ať již máte na voze technickou závadu, nebo jste se stali například účastníky autonehody. Pro vaše auto přijedeme i v případech, kdy vám například na palubní desce svítí kontrolka motoru. Na vozidle provedeme diagnostiku a následně provedeme opravu porouchaného komponentu. Často se jedná pouze například o vadná čidla apod.